ajax-loader-2
Home - Wynajem kontenerów
4
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-4,mikado-core-2.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
kontenery

Wywóz odpadów Wrocław,

Wynajem kontenerów Wrocław

Witam na stronie MULDA-TRANS. Zajmuję się wywozem gruzu, odpadów budowlanych, śmieci oraz wynajmem kontenerów. Zapraszam do zapoznania z pełną ofertą.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ
Budujesz? Remontujesz? Chcesz pozbyć się problemu w postaci gruzu i in. odpadów budowlanych? Skontaktuj się z nami w dogodnej dla siebie formie. Współpracujemy z firmami budowlanymi, deweloperami, a także z klientami indywidualnymi. Zapraszam do kontaktu!

O FIRMIE

Witam Państwa na stronie firmy MULDA-TRANS. Nasza firma działa na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy liderem w branży wywozu odpadów budowlanych na rynku wrocławskim. W ramach naszej działalności zajmujemy się wynajmem kontenerów oraz wywozem gruzu, ziemi, odpadów budowlanych i in. odpadów. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z firmami budowlanymi, deweloperami, jak i klientami indywidualnymi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki cenowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Ponieważ każde zlecenie jest inne – ceny ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia takimi jak miejsce zlecenia, czas realizacji, rodzaj współpracy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu w najdogodniejszej dla siebie formie (e-mail, telefon, formularz kontaktowy). Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doprecyzujemy zakres zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

Posiadamy kontenery w rozmiarach 1.5 m3, 3 m3, 5 m3, 7 m3, 9 m3
1

Wynajem kontenerów na gruz

Posiadamy szeroką gamę kontenerów na wynajem, w tym kontenery na gruz, śmieci i odpady o następujących kubaturach: 1.5 m3, 3 m3, 5 m3, 7 m3, 9 m3. Zadzwoń i zamów już dziś!
2

Wywóz gruzu i in. odpadów

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie wywozu odpadów takich jak m.in.: gruz i ziemia, odpadów budowlanych, odpadów drewna, papieru, plastiku, szkła, styropianu, odpadów gabarytowych, papy itp.
3

Sprzedaż i transport gruzu

Co u jednych traktowane jest jako odpad, dla innych stanowi cenny materiał budowlany. Dlatego w ramach naszej działalności, zajmujemy się również sprzedażą gruzu dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych.
NAPISZ DO NAS!
Odpady budowlane to ogromny problem dla wielu firm i osób prywatnych – chętnie go za Państwa rozwiążemy. Zapraszamy do kontaktu w dogodnej dla siebie formie: e-mail, telefon, formularz kontaktowy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mail (wymagane)

Temat

Wiadomość

MULDA-TRANS S.C.

ul. Braniewska 11, 54-109 Wrocław

TELEFON

+48 781 298 613

E-MAIL

mulda-trans@wp.pl