ajax-loader-2
O nas | MULDA-TRANS S.C.
Mulda-Trans. W ramach naszej działalności zajmujemy się wynajmem kontenerów oraz wywozem gruzu, odpadów budowlanych i in. odpadów. Sprawdź!
Wywóz odpadów, Wynajem Kontenerów, Wywóz Gruzu Wrocław
10588
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10588,mikado-core-2.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

O Firmie

Witam Państwa na stronie firmy MULDA-TRANS. Nasza firma działa na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy liderem w branży wywozu odpadów budowlanych na rynku wrocławskim. W ramach naszej działalności zajmujemy się wynajmem kontenerów oraz wywozem gruzu, ziemi, odpadów budowlanych i in. odpadów. Posiadamy kontenery w rozmiarach 1.5 m3, 3 m3, 5 m3, 7 m3, 9 m3. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z firmami budowlanymi, deweloperami, jak i klientami indywidualnymi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki cenowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Ponieważ każde zlecenie jest inne – ceny ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia takimi jak miejsce zlecenia, czas realizacji, rodzaj współpracy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu w najdogodniejszej dla siebie formie (e-mail, telefon, formularz kontaktowy). Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doprecyzujemy zakres zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

kontener 7m
rękaw do gruzu wrocław

W ramach naszej działalności oferujemy rękaw do gruzu Wrocław!